Europos lygoje – „Man United“ dominavimas ir „AC Milan“ vargai

Europos lygos turnyre prasidėjo šešioliktfinalių etapas. Pirmąją atkrintamųjų dieną puikiai sužaidė „Manchester United“ ekipa, o štai „AC Milan“ turėjo vargo Belgrade.
Harry Maguire‘as
Harry Maguire‘as / „Scanpix“ nuotr.

„Crvena Zvezda“ namuose su „AC Milan“ sužaidė lygiosiomis 2:2.

Į priekį išsiveržė Milano komanda po Radovano Pankovo įvarčio į savo vartus 42-ąją minutę, o lygybę atstatė nuo 11 metrų žymos 52-ąją minutę tiksliai smūgiavęs Gueloras Kanga.

Baudinį realizavo ir Theo Hernandezas 61-ąją minutę, bet „AC Milan“ persvaros neišlaikė. Jau trečiąją pridėto laiko minutę įvartį pelnė Milanas Pavkovas.

Kitose rungtynėse „Manchester United“ išvykoje lengvai 4:0 susitvarkė su San Sebastiano „Real Sociedad“.

Du įvarčius pelnė Bruno Fernandesas (27 ir 57 min.), po vieną pridėjo Marcusas Rashfordas (65 min.) ir Danielis Jamesas (90 min.).

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos už savaitės.