Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Europos lygos karalienė „Sevilla“ užbaigė „Manchester United“ žygį

UEFA Europos lygos rekordininkė – šešis kartus šio turnyro čempionė – žengė į dar vieną pusfinalį.
Youssefas En-Nesyri
Youssefas En-Nesyri / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ispanijos klubas vėlų ketvirtadienio vakarą namie 3:0 (1:0) sutriuškino favorite laikytą „Manchester United“ ekipą.

Pirmosios šios poros rungtynės praėjusią savaitę Anglijoje buvo pasibaigusios lygiosiomis 2:2.

Ispanijoje „raudonuosius velnius“ skandino klaidos. Jau 8 minutę Harry Maguire‘as prarado kamuolį prie savo vartų ir Youssefas En Nesyri išvedė šeimininkus į priekį.

„Sevilla“ ir toliau žaidė aktyviau, o pačioje antroje kėlinio pradžioje šeimininkams šyptelėjo sėkmė. Po sėkmingo rikošeto kamuolys dar sykį suspurdo Davido De Gea ginamuose vartuose. Įvartį pelnė Loicas Bade (47 min.).

Baigiantis mačui klaidą padarė ir D.De Gea, atidavęs kamuolį tam pačiam Y.En Nesyri (81 min.), kuriam liko tik pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

Verta pažymėti, kad pirmajame mače „Manchester United“ namie pirmavo 2:0, tačiau rungtynių pabaigoje sugebėjo įsimušti du įvarčius į savo vartus.

Pusfinalyje „Sevilla“ varžysis su Turino „Juventus“. Italijos klubas atsakomąsias rungtynes ketvirtadienį Portugalijoje baigė lygiosiomis 1:1 su Lisabonos „Sporting“ ekipa, o tolyn žengė, nes pirmąjį mačą namie buvo laimėjęs 1:0.