Europos lygos pusfinaliuose – įspūdingas „Man United“ fejerverkas ir „Arsenal“ nesėkmė

UEFA Europos lygoje sužaisti pirmieji pusfinalių susitikimai. Juose skirtingai sekėsi dviem turnyre kovą dar tęsiančioms Anglijos komandoms – „Manchester United“ pasiekė įspūdingą pergalę, o Londono „Arsenal“ pralaimėjo.
„Manchester United“ futbolininkų triumfas
„Manchester United“ futbolininkų triumfas / „Scanpix“ nuotr.

„Man United“ namuose atsitiesė po praleistų įvarčių ir net 6:2 sutriuškino „AS Roma“ klubą.

„Raudonuosius velnius“ į priekį 9-ąją minutę išvedė Bruno Fernandesas, bet „romėnai“ į tai atsakė dviem kirčiais – 15-ąją minutę Lorenzo Pellegrini realizavo baudinį, o 33-ąją minutę „AS Roma“ į priekį išvedė bosnis Edinas Džeko.

„Manchester United“ jau žvelgė pralaimėjimui į akis, kai įspūdingai prisikėlė po pertraukos.

Edinsonas Cavani 48-ąją minutę išlygino rezultatą, o tikrą įvarčių pasiutpolkę Mančesterio klubas užkūrė po keliolikos minučių.

Vienas po kito E.Cavani (64 min.), B.Fernandesas (71 min.) ir Paulis Pogba (75 min.) suvarpė svečių vartus ir „Manchester United“ jau triuškino varžovus 5:2.

Bet ir tai dar nebuvo viskas – vyšnią ant torto uždėjo Masonas Greenwoodas, pelnęs šeštą savo komandos įvartį 86-ąją minutę.

Tai reiškia, jog „AS Roma“ atsakomosiose rungtynėse ateinantį ketvirtadienį privalės Mančesterio komandą įveikti bent keturių įvarčių skirtumu.

Kur kas prasčiau pirmosios rungtynės klostėsi „kanonieriems“ iš Londono. „Arsenal“ klubas svečiuose 1:2 nusileido „Villarreal“ iš Ispanijos.

Geltonieji „submarinai“ pirmajame kėlinyje Mikelio Artetos komandą baudė net dukart – 5-ąją minutę Manu Triguerosas išvedė „Villarreal“ į priekį, o 29-ąją minutę Raulis Albiolis skirtumą padvigubino.

Negana to, antrojo kėlinio pradžioje, 57-ąją minutę, už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Dani Ceballosas.

Visgi per paskutinį rungtynių ketvirtį „Arsenal“ spėjo pasitaisyti savo situaciją prieš atsakomąjį mačą Londone.

Iš pradžių Nicolas Pepe pasinaudojo gauta proga mušti vienuolikos metrų baudinį (73 min.), o po septynių minučių iš aikštės buvo išvytas ir „Villarreal“ saugas Ettiene'as Capoue.

Rungtynės taip ir pasibaigė, tad į Londoną Ispanijos klubas išsiveš vieno įvarčio persvarą.

Atsakomosios rungtynės Romoje ir Londone bus žaidžiamos gegužės 6-ąją.