Europos stadionuose: eilinis antausis „Bayern“ ir raudonų kortelių lietus Romoje

Penktadienio vakaras pajėgiausiose Europos futbolo lygose pažymėtas itin karštomis rungtynėmis.

Vokietijos Bundeslygoje dar vieną smūgį sugėrė Thomasą Tuchelį po sezono atleisiantis Miuncheno „Bayern“ – čempiono titulą nesėkmingai ginantys bavarai išvykoje 2:2 sužaidė su „Freiburg“.

Šeimininkus į priekį 12-ąją minutę vedė Christianas Gunteris, tačiau įspūdingu smūgiu iš toli rezultatą pavyko išlyginti 18-mečiui prancūzui Mathysui Teliui.

Antrajame kėlinyje po fantastiško 21-erių vokiečio Jamalo Musialos įvarčio atrodė, jog „Bayern“ ištrauks pergalę, bet 87-ąją minutę Lucasas Holeris smeigė puikų įvartį ir išplėšė tašką komandai.

„Bayern“ turnyro lentelėje yra antroje vietoje ir 7 taškais atsilieka nuo Lėverkuzeno „Bayer“. Xabi Alonso vadovaujami lyderiai sekmadienį išvykoje žais su „Cologne“ ekipa, po šio susitikimo atstumas tarp dviejų pirmaujančių komandų gali padidėti jau iki 10 taškų.

„Freiburg“ su 30 taškų žengia 9-oje vietoje.

O štai Romos „Lazio“ ir „AC Milan“ mūšis Italijoje pažymėtas raudonų kortelių lietumi ir Milano komandos pergale 1:0.

Pergalingas įvartis krito tik 87-ąją minutę, kuomet kamuolį į tinklą siuntė Noah Okaforas.

Rungtynes „Lazio“ užbaigė 8 prieš 11, mat po raudoną kortelę antrajame kėlinyje užsidirbo Luca Pellegrini, Adamas Marušičius ir Matteo Guendouzi.

„AC Milan“ žengia trečias su 56 taškais, „Lazio“ turi 40 taškų ir užima 9-ąją vietą.

Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse „Paris Saint-Germain“ ir „Monaco“ išsiskyrė taikiai 0:0.

Įdomu tai, kad per 90 minučių rungtynių niekas ne tik įvarčių nemušė, bet ir negavo kortelių.

PSG yra lyderiai Prancūzijoje – jie turi 55 taškus, „Monaco“ su 42 taškais yra treti.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi