FA taurė: „Man City“ nesunkiai peršoko ketvirto ešelono komandą

Penktadienio vakarą vieneriomis rungtynėmis prasidėjo Anglijos futbolo taurės turnyro trečias etapas. Šalies čempionas „Manchester City“ nesunkiai 4:1 svečiuose pranoko ketvirtojo diviziono „Swindon Town“ komandą.
Ilkay'us Gundoganas
Ilkay'us Gundoganas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Manchester City

Gana solidžią sudėtį išstatęs Pepas Guardiola pirmaisiais vaisiais džiaugėsi jau 14-ąją minutę, kai pasižymėjo Bernardo Silva.

Kitus du įvarčius įmušė Garbrielis Jesusas (28 min.) ir Ilkay'us Gundoganas (59 min.).

Svečių persvara galėjo būti ir dar solidesnė, bet 62-ąją minutę G.Jesusas nerealizavo baudinio.

Maža to, „Swindon Town“ 78-ąją minutę surengė kontrataką ir Harry McKirdy pelnė paguodos įvartį.

Į tai „miestelėnai“ atsakė tiksliu Cole'o Palmerio smūgiu (82 min.).