Fantastiškas F.Černycho įvartis į „Jagiellonia“ sąskaitą įrašė tris svarbius taškus

Lenkijos futbolo pirmenybėse Balstogės „Jagiellonia“ rezultatu 1:0 įveikė Varšuvos „Legia“.
Fiodoras Černychas
Fiodoras Černychas / Facebook.com

Vienintelį įvartį 87-ą rungtynių minutę fantastišku tolimu smūgiu pelnė Lietuvos rinktinės puolėjas Fiodoras Černychas.

F.Černychas rungtynes pradėjo starto sudėtye, o Arvydas Novikovas aikštėje pasirodė 81-ą minutę.

„Jagiellonia“ taškais (18) susilygino su trečioje vietoje esančia Poznanės „Lech“ vienuolike, kuri 10-ajame ture 0:2 nusileido Vroclavo „Slask“ ekipai.

16 taškų turinti „Legia“ smuktelėjo į 6-ą vietą.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?