Fiodoro Černycho įvartis Lenkijoje jo komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Pirmąjį įvartį naujajame klube ir antrąjį įvartį šį sezoną įmušė Fiodoras Černychas, tačiau jo atstovaujam Balstogės „Jagiellonia“ Lenkijos „Ekstraklasa“ dešimtojo turo rungtynėse pirmadienį svečiuose 1:2 (0:1) nusileido Ščecino „Pogon“ ekipai.
Georgas Freidgeimas ir Fiodoras Černychas
Georgas Freidgeimas ir Fiodoras Černychas / LFF nuotr.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkus į priekį išvedė Jakubas Czerwinskis (43 min.), tačiau prasidėjus antrajam kėliniui visą susitikimą žaidęs F.Černychas (46 min.) išlygino rezultatą.

Pergalingą įvartį netrukus įmušė Takafumis Akahoshis (53 min.).

Susitikimą svečiai baigė nepilnos sudėties – jau per teisėjo kompensuotą laiką raudona kortelė buvo parodyta Rafalui Grzybui (90+4 min.).

Po šios nesėkmės „Jagiellonia“ futbolininkai su 14 taškų liko septintoje vietoje, o „Pogon“ klubas su 18 taškų pakilo į antrąją.

Šešiolikos komandų turnyre pirmauja Glivicių „Piast“ (24 tšk.) vienuolikė, o Varšuvos „Legia“ (16 tšk.) ekipa smuktelėjo į trečią vietą.

Belsko-Bialos „Podbeskidzie“ (10 taškų) komanda su vartininku Emilijumi Zubu – keturiolikta.