2021 02 04 /21:28

FIFA pasaulio klubų čempionatas startavo Meksikos ir Egipto ekipų pergalėmis

Ketvirtadienį Katare startavo FIFA pasaulio klubų futbolo čempionatas. Pirmajame ketvirtfinalyje Šiaurės ir Centrinės Amerikos stipriausia ekipa „UANL Tigres“ 2:1 pranoko Azijos žemyno čempionę „Ulsan Hyundai“.

Pietų Korėjos klubas pirmasis išsiveržė į priekį, kai 24-ąją minutę Kimas Ki-Hee po kampinio pasižymėjo galva.

Visgi netrukus Meksikos ekipai atstovaujantis veteranas iš Prancūzijos Andre-Pierre'as Gignacas rezultatą išlygino, o dar prieš pat pertrauką realizavo ir už žaidimą ranka skirtą baudinį.

Pusfinalyje „UANL Tigres“ susitiks su Pietų Amerikos stipriausiu klubu San Paulo „Palmeiras“.

Kitame ketvirtfinalyje turnyro šeimininko Kataro stipriausia komanda „Al-Duhail“ 0:1 nusileido Afrikos čempionui „Al Ahly“.

30-ąją minutę pasižymėjo Husseinas El Shahatas.

Egiptiečiai pusfinalyje kovos su Miuncheno „Bayern“.