Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Fiorentina“ pakilo į pirmąją vietą, „Milan“ svečiuose įveikė „Lazio“

Anksčiausiai vykusiame mače Florencijos „Fiorentina“ namuose 4:1 nepaliko jokių vilčių lygos naujokui „Frosinone“ ir tapo turnyrinės lentelės lyderiu.
Gonzalo Rodriguez
Gonzalo Rodriguez / „Scanpix“/AP nuotr.

„Viola“ visus keturis įvarčius pelnė dar pirmajame kėlinyje, taigi, antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Ante Rebičius, Gonzalo Rodriguezas, Khouma Babacaras bei Mario Suarezas. Verta išskirti ir du rezultatyvius perdavimus atlikusį Matiasą Fernandezą.

Tiek pat taškų, kiek „Fiorentina“, pergalės atvejų būtų turėjęs „Napoli“ klubas, tačiau šis svečiuose nulinėmis lygiosiomis sužaidė su lentelės vidutinioku „Genoa“.

Vakare į kovą stojo Romos „Lazio“ bei „Milan“ futbolininkai. Nepaisant to, kad sostinėje vykusio mačo favoritais laikyti šeimininkai, „rossoneri“ išsivežė svarbią pergalę rezultatu 3:1 bei pakilo į šeštąją vietą lentelėje.

Sinišos Mihajlovičiaus auklėtinius į trečiąjį laimėjimą iš eilės atvedė Andrea Bertolacci, Philippe'o Mexeso bei Carloso Baccos įvarčiai. Mexesas pasižymėjo iškart pasirodęs po keitimo.

Panašu, kad pastaruoju metu sklandę gandai apie „Milan“ trenerio atleidimą nepasitvirtins. Tuo tarpu „Lazio“ šį sezoną geros formos tikrai nedemonstruoja ir patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą per pastaruosius keturis mačus „Serie A“ pirmenybėse.

Rezultatai:

„Fiorentina“ 4:1 „Frosinone“
24' Ante Rebič 1:0
29' Gonzalo Rodriguez (2:0)
31' Khouma Babacar (iš 11 metrų baudinio) (3:0)
43' Mario Suarez (4:0)
87' Alessandro Frara (4:1)

„Bologna“ 3:0 „Atalanta“
52' Emanuele Giaccherini (1:0)
58' Mattia Destro (2:0)
85' Franco Brienza (3:0)

„Carpi“ 0:0 „Hellas“

„Genoa“ 0:0 „Napoli“

„Udinese“ 0:0 „Sassuolo“

„Lazio“ 1:3 „Milan“
25' Andrea Bertolacci (0:1)
52' Philippe Mexes (0:2)
79' Carlos Bacca (0:3)
85' Ricardo Kishna (1:3)