Futbolas grįžo į Kauno stadioną: Lietuva – Kosovas

Lietuvos futbolo rinktinė tęsia kovas UEFA Tautų lygoje. Šeštadienio pavakarę Edgaro Jankausko auklėtiniai Kauno Dariaus ir Girėno stadione priima Kosovo rinktinę.
UEFA Tautų lyga: Lietuva – Kosovas
UEFA Tautų lyga: Lietuva – Kosovas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Rungtynių eigą kviečiame sekti mūsų portale.

Rungtynių eiga:

66 min. Deja. 0:2. Edonas Žegrova dar kartą blyksteli individualiu meistriškumu, o paskutinėje atakos stadijoje Emalis Krasniqi puikiu smūgiu į tolimą vartų kampą dvigubina Kosovo persvarą.

49 min. Puikus Gvido Gineičio perdavimas išveda į labai pavojingą situaciją Artūrą Dolžnikovą, bet paskutinę akimirką saugas pernelyg stipriai pasispiria kamuolį ir viskas baigiasi nevaisingai. Nuostabi proga, bene geriausia per visas rungtynes.

45 min. Prasideda antrasis kėlinys.

45 min. Pirmas kėlinys baigiasi.

42 min. Lietuviai antroje kėlinio pusėje atkuto. Vykintas Slivka griūna baudos aikštelėje, bet arbitras baudinio neskiria, nors varžovas žaidė gana pavojingai.

34 min. Lietuviai suorganizuoja nuostabią ataką ir Gvidas Gineitis po Artūro Dolžnikovo perdavimo siunčia kamuolį į vartus. Deja, teisėjas fiksuoja nuošalę. VAR patikrinimas trunka keletą minučių. Visgi įvartis neįskaitomas. Bet ataka ir Artūro Dolžnikovo reidas buvo fantastiškas.

20 min. Krenta pirmasis įvartis. Logiška pasėkmė. Kosovos rinktinės lyderis Edonas Žegrova suklaidina Justą Lasicką ir įsiveržęs į baudos aikštelę smūgiuoja precižiškai... 0:1.

16 min. Kosovas perima iniciatyvą, spaudimas didėja, vis daugiau žaidimo Lietuvos aikštės pusėje.

14 min. Edvinas Girdvainis gauna geltoną kortelę, taisydamas Artemijaus Tutyškino klaidą ir stabdydamas Kosovo rinktinės lyderį Edoną Žegrovą.

5 min. Lietuviai agresyviai pradėjo dvikovą ir kur kas daugiau atakuoja. Daugumą savo atakų lietuviai rezga per dešinį kraštą, kuriame rungtyniauja Artūras Dolžnikovas.

1 min. Mačas prasideda.

Lietuva – Kosovas 0:2
20' Edonas Žegrova (0:1)
65' Emalis Krasniqi (0:2)

-

Lietuva: Edvinas Gertmonas; Kipras Kažukolovas, Edvinas Girvainis, Artemijus Tutyškinas; Pijus Širvys, Justas Lasickas; Modestas Vorobjovas, Gvidas Gineitis; Artūras Dolžnikovas, Vykintas Slivka, Armandas Kučys.

Kosovas: Amiras Saipi; Donatas Rrudhani, Lumbardhas Dellova, Amiras Rrahmani, Mergimas Vojvoda; Velonas Berisha, Elvis Rexhbečaj, Milotas Rashica, Florentas Muslija, Edonas Žegrova, Albionas Rrahmani.

Teisėjas – Ondřejus Berka (Čekija).

Priminsime, kad UEFA Tautų lygos turnyrą lietuviai pradėjo dviem pralaimėjimais, praėjusį mėnesį 0:1 Marijampolėje nusileidę Kiprui ir 1:2 dramatiškai Bukarešte kritę prieš Rumuniją.