G.Gineitis grįžo į starto sudėtį, bet „Torino“ apmaudžiai pasitraukė iš Italijos taurės

Gvidas Gineitis po ilgesnės pertraukos vėl gavo vietą „Torino“ ekipos starto sudėtyje, tačiau antradienio vakarą „buliai“ apmaudžiai krito Italijos taurės antrajame etape. Turino komanda po atkaklios dvikovos namuose 1:2 nusileido „Empoli“ futbolininkams.
Gvidas Gineitis
Gvidas Gineitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Svečiai 30-ą minutę išsiveržė į priekį, tačiau 74-ąja rezultatą išlygino Che Adamsas. Vis tik „Empoli“ baigiantis antrajam kėliniui pelnė pergalingą įvartį.

Lietuvis žaidė visą pirmąjį kėlinį, mačo pradžioje krisdamas blokavo labai pavojingą varžovo smūgį iš kelių metų ir per pertrauką buvo pakeistas.