G.Gineitis nepakilo nuo suolo, čempionai ir lyderiai prarado taškus

Italijos futbolo pirmenybėse penktadienio vakarą sužaisti keturi susitikimai, o pralaimėjimą patyrė ir Gvido Gineičio atstovaujamas „Torino“ klubas.
Gvidas Gineitis
Gvidas Gineitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Lietuvos rinktinės saugas taip ir nebuvo pakeltas nuo suolo, o Turino klubas svečiuose 0:1 nusileido Florencijos „Fiorentina“ ekipai.

Pergalę šeimininkams 83 minutę išplėšė Lucos Ranieri tikslus smūgis.

Nepaisant nesėkmės, „Torino“ su 24 taškais išlieka pirmoje „Serie A“ lentelės pusėje ir žengia 10 vietoje.

Kitose rungtynėse taškus prarado titulą ginantis „Napoli“ ir šį sezoną turnyre pirmaujantis Milano „Inter“.

Neapolio ekipa namuose be įvarčių 0:0 sužaidė su „Monza“ ir su 28 taškais lieka vos septintoje pozicijoje.

Milano klubas išvykoje 1:1 sužaidė su „Genoa“ ir tik ketvirtą kartą per 18 mačų neiškovojo pergalės.

„Inter“ pirmavo po 42 minutę pasiekto Marko Arnautovičiaus įvarčio, bet per pridėtą pirmo kėlinio laiką rezultatą išlygino Radu Dragusinas.

Su 45 taškais „Inter“ išlieka lyderiu, bet Turino „Juventus“ pergalės atveju priartėtų iki 2 taškų.

Paskutinėse rungtynėse Romos „Lazio“, žengiantis aštuntoje vietoje, 3:1 įveikė „Frosinone“ vienuolikę.