„Gintra“ krito Čempionių lygos atrankos turnyro finale – nusileido „Celtic“ ekipai

Šiaulių „Gintros“ futbolininkės baigė pasirodymą UEFA moterų Čempionių lygos atrankoje. Atrankos finale šiaulietės namuose 0:2 nusileido Glazgo „Celtic“ ekipai.
Temos: 1 Šiaulių Gintra

21-ąją minutę įvarčiu pasižymėjo Shannon McGregor, 81-ąją – Katherine Loferski. Pirmajame kėlinyje į „Gintros“ vartus buvo paskirtas baudinys, tačiau škotės jo nerealizavo.

„Esu nusivylęs rezultatu, bet merginomis didžiuojuosi – jos viską atidavė aikštėje. Buvo keli momentai, kai galėjome išnaudoti progas ir kitaip pakreipti rungtynių eigą, bet turime gerbti varžoves ir pripažinti, kad jos buvo geresnės“, – sakė „Gintros“ treneris Ollipekka Ojala.

„Apmaudu pralaimėti savo aikštėje. Stengėmės, kovojome, bet to nepakako“, – sakė „Gintros“ žaidėja Algimantė Mikutaitė.

Primename, kad atrankos turnyro grupės pusfinalyje „Gintra“ rezultatu 5:0 sutriuškino Moldavijos čempionę „Agarista CSF“ ekipą.

„Celtic“ pusfinalyje po pratęsimo 3:1 susitvarkė su Kuopio „KuPS“, geriausia Suomijos komanda.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi