Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Gintra“ Vilniuje laimėjo lyderių mačą ir priartėjo prie 20-ojo titulo iš eilės

Savaitgalį Lietuvos moterų futbolo A lygoj įvyko turnyrinės lentelės kaimynių, daugkartinių šalies čempionių Šiaulių „Gintros“ ir Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“ ekipų žūtbūtinė akistata.
Šiaulių „Gintra“
Šiaulių „Gintra“ / „Gintros“ nuotr.

Čempionių charakterį pademonstravusios šiaulietės dominavo rungtynėse sostinėje ir įveikė žalgirietes rezultatu 2:0 (1:0). Ši pergalė likus 3 turams iki čempionato pabaigos „Gintrai“ leido nuo artimiausių varžovių atitrūkti 5 taškais ir padėti didelį žingsnį link 20-ojo iš eilės A lygos čempionių titulo.

Susitikimą Vilniuje kur kas aktyviau pradėjo šiaulietės ir jau 3-ąją minutę po puikaus Erikos Šupelytės smūgio geltonai juodos įgijo persvarą – 1:0.

Ir po pelnyto įvarčio nesustojusios gintrietės kontroliavo žaidimo eigą ir neleido varžovėms šeimininkauti aikštėje. Agresyviai puolime žaidusi Trista Seara galėjo nubausti varžoves antruoju įvarčiu, tačiau smūgio fazėje gynėjoms pavyko sutrukdyti gintrietei.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje iš esmės nepasikeitė. Siljos Jaatinen smūgį nuo vartų linijos išmušė žalgiriečių gynėja. Toliau dominavusios Ollipekkos Ojalos auklėtinės kūrė vieną progą po kitos, kol galiausiai 68-ąją minutę po Terezos Romanovskajos perdavimo viešnių persvarą padvigubino T.Seara – 2:0.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant