Grandai grįžo futbolo spektakliu – „Man City“ klubas įveikė „Liverpool“

Vos pasibaigus pasaulio futbolo čempionatui į eterį sugrįžo stipriausi planetos klubai, o sirgaliai ketvirtadienio vakarą išvydo gražią Anglijos lygos taurės akistatą tarp „Manchester City“ ir „Liverpool“ ekipų. Permainingą dvikovą 3:2 laimėjo Pepo Guardiolos treniruojami „miestiečiai“.
„Manchester City“ futbolininkai
„Manchester City“ futbolininkai / Scanpix/Action Images via Reuters nuotr.

Pirmasis įvartis krito jau 10-ą rungtynių minutę, kai Kevinas de Bruyne pakabino kamuolį iš aikštės krašto, o Erlingas Haalandas jį nukreipė į „Liverpool“ vartus kaire koja.

„Raudonieji“ rezultatą išlygino po 10 minučių, kuomet Jamesas Milneris paserviravo perdavimą prieš pat vartus atsidengusiam Fabio Carvalho, o šis lengvai įmušė įvartį.

Dar du įvarčiai buvo įmušti jau per pirmąsias antrojo kėlinio minutes. 47-ąją minutę smūgiu kaire koja „Man City“ į priekį išvedė Riyadas Mahrezas, bet praėjus vos daugiau nei minutei greitoje atakoje pasižymėjo ir Mohamedas Salahas.

Lygybė vėl nesilaikė ilgai. 58-ą minutę dar vienas K.De Bruyne perdavimas baigėsi Nathano Ake tiksliu smūgiu galva į „Liverpool“ vartų tinklą.

Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo pergalingas įvartis šiose rungtynėse.

Principinį oponentą nugalėję „Man City“ futbolininkai žengė į turnyro ketvirtfinalį.