Grandų mūšyje D.Sturridge'as įstabiu įvarčiu išplėšė lygiąsias su „Chelsea“

Maurizio Sarri ir Jurgenas Kloppas plačiai šypsodamiesi apsikabino po įstabaus trilerio „Stamford Bridge“ stadione, kuriame santykius aiškinosi „Premier“ lygos grandai – vietos „Chelsea“ ir „Liverpool“.
„Chelsea“ – „Liverpool“
„Chelsea“ – „Liverpool“ / „Scanpix“ nuotr.

„Chelsea“ išsiveržė į priekį po Edeno Hazard'o įvarčio (25 min.) ir ilgai išlaikė persvarą, tačiau po keitimo aikštėje pasirodęs Danielis Sturridge'as genialiu tolimu smūgiu 89-ą minutę rezultatą išlygino.

Kepa Arrizabalaga ne kartą efektingai gelbėjo „Chelsea“ vartus šiose rungtynėse, tačiau kamuolio po preciziško D.Sturridge'o smūgio 23-ejų vartininkas nepasiekė.

1:1 – toks rezultatas degė švieslentėje pasibaigus rungtynėms.

„Scanpix“ nuotr./„Chelsea“ – „Liverpool“

Įdomu tai, kad net trys iš pastarųjų keturių šių komandų akistatų „Premier“ lygoje baigėsi tokiu rezultatu.

„Liverpool“ kamuolį kontroliavo 53 proc. laiko ir atliko 13 smūgių, iš jų 6 – į vartų plotą („Chelsea“ – 10 smūgių, 4 į vartų plotą).

„Pasiimti tašką iš čia – mane tai tenkina. Tai nėra vieta, kur lengva žaisti“, – po rungtynių sakė J.Kloppas.

„Kai pirmauji 1:0 ir praleidi įvartį mačo pabaigoje, esi liūdnas. Tačiau lygiosios, manau, yra sąžiningas rezultatas. Esu nusivylęs, kad neišnaudojau progos įmušti antrajame kėlinyje“, – po mačo „BT Sport“ sakė E.Hazard'as.

„Manau, kad mes galime konkuruoti su „Liverpool“ ir „Manchester City“ – šiuo metu geriausiomis komandomis šalyje. Mes netoli nuo jų“, – pridūrė „Chelsea“ belgas.

„Liverpool“ kartu su „Manchester City“ turi 19 taškų ir pirmauja lygoje, „Chelsea“ yra surinkusi 17-ika.

Primename, jog šią savaitę šios komandos buvo susitikusios Anglijos taurės turnyre. Tąsyk „Chelsea“ išvykoje laimėjo 2:1.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?