Gvido Gineičio pasirodymas „Serie A“ rungtynėse – pergalingas

Gvidas Gineitis sulaukė trenerio pasitikėjimo, o jo atstovaujamas „Torino“ klubas Italijos „Serie A“ pirmenybių rungtynėse svečiuose 2:1 įveikė „Cagliari“ komandą.

19-metis Gvidas ant vejos žengė 62-ąją rungtynių minutę, jo komandai jau pirmaujant 2:0.

Nors Nicolas Viola 77-ąją minutę rezultatą sušvelnino, dar vieno įvarčio pasiekti šeimininkai nesugebėjo.

Turino komandai įvarčius mušė Duvanas Zapata (23 min.) ir Samuele Ricci (45+3 min.).

Tiek ilgai „Serie A“ rungtynėse G.Gineitis nebuvo žaidęs nuo lapkričio 11-osios. Per pastarąsias septynerias rungtynes į aikštę lietuvis buvo išbėgęs vos minutei.

Jo atstovaujamas „Torino“ po pergalės sutvirtino savo pozicijas – su 31 tašku klubas lieka dešimtas.