Gynėjo dūriai išgelbėjo „Real“ rungtynėse su autsaideriais

Pastaruoju metu stringantis Madrido „Real“ vos neprisivirė košės – Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai išvykoje sunkiai 2:1 įveikė lygos autsaiderę „SD Huesca“ ekipą.
Raphaelis Varane'as
Raphaelis Varane'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo pasiekta, o iškart po pertraukos – 48-ąją minutę – pasižymėjo aikštės šeimininkai. Į priekį juos išvedė nuostabiu smūgiu pasižymėjęs Javi Galanas.

Vis dėlto „Real“ komanda išsigelbėjo po dviejų tikslių vidurio gynėjo Raphaelio Varane'o smūgių – jis įvarčius mušė 55-ąją ir 84-ąją minutėmis.

Abukart prancūzas surado atšokusius kamuolius baudos aikštelėje standartinių situacijų metu.

„Real“ su 43 taškais užima antrąją vietą „La Liga“ pirmenybėse ir 7 taškais atsilieka nuo lyderio Madrido „Atletico“, kuris dar turi dvejas rungtynes atsargoje.

„SD Huesca“ yra paskutinė komanda turnyro lentelėje – turi vos 16 taškų.

Kitose rungtynėse „Levante“ sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Granada“.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?