H.Kane‘as atsidarė, o „Bayern“ galingai startavo Vokietijos čempionate

Daugiau nei 100 mln. eurų kainavęs Anglijos rinktinės kapitonas Harry Kane‘as rezultatyviai debiutavo Vokietijos futbolo čempionate.

Iš Londono „Tottenham“ į Miuncheno „Bayern“ šią vasarą persikėlęs 30-metis puolėjas prisidėjo prie dviejų įvarčių, o čempionų titulus ginantys bavarai išvykoje 4:0 (1:0) pranoko Brėmeno „Werder“ klubą.

Jau 4-ąją rungtynių minutę H.Kane‘as puikiu perdavimu išvedė į pasimatymą su vartininku Leroy‘ų Sane, kuris mušė ne stipriai, bet tiksliai (1:0).

Antrajame kėlinyje vieną iš savo progų išnaudojo ir pats anglas, padvigubinęs „Bayern“ persvarą 75 minutę.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Leroy'us Sane ir Harry Kane'as

Tiesa, baigiantis mačui H.Kane‘as prisėdo ant vejos. Aikštėje pasirodė medikas, o anglas netrukus buvo pakeistas.

Baigiantis mačui antrąjį savo įvartį pridėjo L.Sane (90 min.) ir nuo suolo pakilęs Mathys Telis (90+4 min.).

Dramatiškai Vokietijos čempionu praėjusiame sezone tapęs „Bayern“ klubas siekia jau 12-ojo „Bundesliga“ nugalėtojo trofėjaus iš eilės.