H.Kane'as buvo arti „hat-trick'o“, „Spurs“ šventė pergalę

Harry Kane'as buvo labai arti savo pirmojo šį sezoną „hat-trick'o“, tačiau nesugebėjo realizuoti baudinio. Kaip bebūtų, tai Londono „Tottenham Hotspur“ laimėti nesutrukdė. Sostinės klubas sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos 4-ojo turo rungtynėse 2:0 svečiuose įveikė tik šiemet po labai ilgos pertraukos į elitą sugrįžusius „Nottingham Hotspur“ futbolininkus.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį įvartį H.Kane`as pelnė 5-ąją mačo minutę. 56-ąją minutę puolėjas nerealizavo 11 metrų baudinio, tačiau po 25 minučių ištaisė savo klaidą ir tiksliu smūgiu užtvirtino pergalę.

Kitose sekmadienio rungtynėse Londono „West Ham United“ 1:0 įveikė Birmingamo „Aston Villa“, o „Wolverhampton Wanderers“ ir „Newcastle United“ išsiskyrė lygiosiomis 1:1.