„Hegelmann“ nuskausminęs „Džiugas“ nutraukė pralaimėjimų seriją

„Optibet A lygos“ 30-ajame ture pralaimėjimų seriją pavyko nutraukti dėl išlikimo kovojančiam Telšių „Džiugui“.
Telšių „Džiugas“
Telšių „Džiugas“ / „Kulis photography“ nuotr.

Joao Prateso treniruojama komanda svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais.

Pirmame kėlinyje džiugiečiai atakavo pavojingai – du kartus sudrebino vartų konstrukciją. Tikslą pavyko pasiekti 55-ąją minutę, kai po Motiejaus Burbos perdavimo įvartį pelnė Maicomas Davidas.

„Hegelmann“ ekipa aktyviai pradėjo antrą kėlinį ir po praleisto įvarčio metė visas pajėgas į priekį. Kurį laiką sėkmingai žaidė „Džiugo“ vartininkas Simone Moschinas, tačiau 76-ąją minutę kamuolys dėkingai atšoko Alexui Souzai ir šis jį nukreipė į vartus.

Telšiškiai iki šių rungtynių buvo pralaimėję keturis mačus iš eilės. Pastarąjį kartą pergalę „Džiugas“ iškovojo dar liepos 14-ąją.

21 tašką turinti Telšių komanda toliau žengia devinta. „Hegelmann“ su 46 taškais yra ketvirtoje vietoje.