Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Į finalą – įspūdingu stiliumi: „Inter“ penkiais įvarčiais sumaitojo „Šachtar“ ekipą

Milano „Inter“ sužaidė nuostabias rungtynes, net 5:0 suvarpė Donecko „Šachtar“ ir žengė į Europos lygos finalą, kuriame jau laukia „Sevilla“ klubas.
Milano „Inter“
Milano „Inter“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po grubios vartininko klaidos 19-ąją minutę smūgiu galva pirmąjį įvartį pelnė Lautaro Martinezas. Tuo pirmasis kėlinys ir baigėsi, tačiau antrajame laukė tikras įvarčių lietus.

Danilo D'Ambrosio 64-ąją minutę skirtumą padvigubino, o L.Martinezas šovė ir trečią tikslų smūgį į „Šachtar“ vartus.

Galiausiai prisitaikė ir Romelu Lukaku, kuris tiksliai mušė 78-ąją ir 84-ąją minutėmis.

Tai buvo dešimtosios iš eilės Europos lygos rungtynės, kuriose pasižymėjo R.Lukaku.

„Inter“ su „Sevilla“ turnyro finale susikaus penktadienio vakarą.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?