Į Ispanijos karaliaus taurės pusfinalį iškopė „Barcelona“ ir „Atletico“

Ketvirtadienio naktį baigėsi dvejos atsakomosios Ispanijos Karaliaus taurės (Copa del Rey) ketvirtfinalio rungtynėse, po kurių į pusfinalį pateko šalies čempionato lyderiai „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“.
Komandos draugai sevikiną Gerardą Pique įmušus įvartį.
Komandos draugai sevikiną Gerardą Pique įmušus įvartį. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Barcelona“ kelią į pusfinalį prasiskynė svečiuose, kur 4:2 (1:1) įveikė „Malaga“ ekipą. Pirmasis klubų susitikimas „Camp Nou“ stadione prieš savaitę baigėsi lygiosiomis 2:2.

Jau 8-ą rungtynių minutę po gynėjo Dani Alveso perdavimo baudos aikštelėje įvartį iš arti pelnė Pedro, tačiau „Malaga“ netruko atsakyti. 12-a min. greitos atakos metu Joaquinas atliko sudėtingą smūgį nuo baudos aikštelės linijos ir išlygino rezultatą.

Pirmasis kėlinys baigėsi lygiai, o „Malaga“ jame nė kiek nenusileido tituluotiems varžovams iš Barselonos.

Antro kėlinio pradžioje katalonus į priekį antrą kartą išvedė Gerardas Pique. 49-ą min. centro puolėjo pozicijoje atsidūręs gynėjas puikiai krūtine sustabdė aukštą Andreso Iniestos perdavimą, „nuleido“ kamuolį ant žemės ir smeigė įvartį į apatinį vartų kampą. Tačiau 68-ą min. „Malaga“ dar kartą išlygino rezultatą – puikų smūgį į katalonų vartus įmušė Roque Santa Cruzas.

Vis dėlto „Barcelona“ spaudimas ir kamuolio kontrolė nuvargino šeimininkų ekipą ir katalonai tuo puikiai pasinaudojo. 76-ą min. po Cesco Fabregaso perdavimo baudos aikštelėje atsidūrė A.Iniesta ir pelnė trečią įvartį, o vos po 4 minučių po antro D.Alveso rezultatyvaus perdavimo iš baudos aikštelės vidurio galva pasižymėjo Lionelis Messi.

„Barcelona“ klubo „Copa del Rey“ pusfinalyje lauks amžinieji varžovai Madrido „Real“, tad futbolo gerbėjai išvys du „El Clasico“ mūšius. Pirmasis susitikimas sausio 30-ą dieną vyks „Santiago Bernabeu“ stadione, o atsakomosios rungtynės Barselonoje – vasario 27-ąją.

Kitose ketvirtfinalio rungtynėse Sevilijoje vietos „Real Betis“ futbolininkai ir Madrido „Atletico“ ekipa išsiskyrė taikiai 1:1. Tačiau į kitą etapą pateko Madrido komanda, pirmąsias rungtynes namuose laimėję 2:0.

Abu įvarčiai krito paskutinėmis kėlinių sekundėmis: 45-ą min. pasižymėjo „Atletico“ narys Diego Costa, o 90-ą min. 11 metrų baudinį realizavo Jorge Molina.

Pusfinalyje „Atletico“ susitiks su „Sevilla“ ekipa. Pirmasis susitikimas vyks Madride, o antrasis – Sevilijoje.