Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Ilgai lauktame mūšyje – „Barcos“ triumfas prieš „Atletico“ ir sugrįžimas į stipriausių ketvertą

Didelį ažiotažą šį savaitgalį kėlęs „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ mūšis Ispanijos „La Liga“ čempionate sekmadienį baigėsi užtikrintu katalonų triumfu. Xavi auklėtiniai namuose vykusią dvikovą laimėjo 4:2.
„Barcelona“ džiaugsmas
„Barcelona“ džiaugsmas / „Scanpix“ nuotr.

„Atletico“ pirmieji išsiveržė į priekį, kai jau 8-ąją minutę pasižymėjo Yannickas Carrasco.

Visgi tai šeimininkų iš vėžių neišmušė.

Jau po dviejų minučių Jordi Alba išlygino rezultatą, o dar po 11-os Gavi pelnė ir antrąjį įvartį.

Diego Simeone vyrai bandė gelbėti situaciją, bet kėlinio pabaigoje Ronaldas Araujo pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir „Barcos“ pranašumas dar padidėjo.

50-ąją minutę smagiai pykštelėjęs veteranas Dani Alvesas pradėjo svečių triuškinimą.

Po aštuonių minučių Luisas Suarezas nuliūdino savo buvusią komandą ir atstatė dviejų įvarčių deficitą, o netrukus D.Alvesas už šiurkščią pražangą išvydo ir raudoną kortelę, bet išsigelbėti „Atletico“ neįstengė.

Po pergalės „Barcelona“ pakilo į ketvirtą poziciją ir tą patį „Atletico“ jau lenkia 2 taškais.

Anksčiau vykusi „Valencia“ ir San Sebastiano „Real Sociedad“ dvikova pasibaigė be įvarčių.

Paskutiniame sekmadienio mače lyderis Madrido "Real" 1:0 namuose pranoko "Granada" ekipą.

Pergalingą įvartį antro kėlinio viduryje įmušė Marco Asensio.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant