Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Inter“ pasižymėjo kosminiu įvarčiu nuo kampinio gairelės, tačiau į finalą nepateko

Italijoje paaiškėjo antroji šalies futbolo taurės finalo dalyvė – ja tapo „Napoli“ ekipa, vėlyvą šeštadienio vakarą 1:1 sužaidusi su Milano „Inter“ vienuolike.
Christianas Eriksenas
Christianas Eriksenas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šiuo atveju bet kokios lygiosios tenkina „Napoli“ klubą, kuris pirmajame ekipų susidūrime triumfavo minimalia persvara 1:0.

Atsakomasis Italijos futbolo galiūnų mačas žiūrovams padovanojo ne tik atkaklią kovą, bet ir kuriozinį įvartį, kuriuo pasimėgauti galima tikrai ne kasdien.

Antrąją rungtynių minutę „Inter“ saugas Christianas Eriksenas stojo kelti sau įprasto kampinio, kuris baigėsi turbūt netikėčiausiu dano įvarčiu karjeroje.

Standartinių situacijų meistras taip „užsuko“ kamuolį, kad žaidimo įrankis, nepalietęs nė vieno baudos aikštelėje buvusio futbolininko ar vartininko, įskriejo tiesiai į Davido Ospinos ginamus vartus.

Tiesa, aikštės šeimininkai pademonstravo tvirtą stuburą ir po šalto dušo nepasimetė, o galiausiai 41-ąją minutę pasiekė išlyginamąjį įvartį.

Ataka prasidėjo nuo nuostabaus vartininko D.Ospinos tolimo perdavimo į priekį pabėgusiam Lorenzo Insignei. Pastarasis, spurtavęs su kamuoliu link vartų, baudos aikštelėje pastebėjo įkertantį Driesą Mertensą ir kamuolį jam patiekė tarsi ant lėkštutės, o belgas savo šansą išnaudojo puikiai.

Norint patekti į finalą svečiams iš Milano reikėjo vieno įvarčio, tačiau jo pasiekti „Inter“ nesugebėjo.

Dėl šalies futbolo taurės „Napoli“ grumsis su Turino „Juventus“, kurie pusfinalyje pašalino „AC Milan“.

Turnyro finalas trečiadienį bus žaidžiamas Romoje.

Italijos „Serie A“ čempionatas bus atnaujintas po savaitės – birželio 20-ąją.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?