„Inter“ pralaimėjo, Italijos „Serie A“ lyderio persvara – jau 18 taškų

Italijos „Serie A“ lygos lyderis „Napoli“ klubas atotrūkį padidino iki 18 taškų, mat antroje vietoje žengiantis Milano „Inter“ sekmadienį 0:1 išvykoje pralaimėjo „Bologna“ vienuolikei.

VAR neįskaitė 13-ą minutę Musa Barrow pelnyto įvarčio, tačiau „Bologna“ savo pasiekė 76-ą minutę, kai pasižymėjo Riccardo Orsolini.

Įdomu tai, kad lapkritį „Inter“ tarpusavio rungtynes savo aikštėje buvo laimėjęs net 6:1.

„Inter“ nesėkme pasinaudojo ir taškais susilygino „AC Milan“, kuris namuose 2:0 nugalėjo „Atalanta“ ekipą.

26-ą minutę svečių vartininkas Juanas Musso nukreipė kamuolį į savus vartus, o 86-ą minutę pasižymėjo Junioras Messias.

Tuo metu „Napoli“ turo rungtynes žaidė šeštadienį – rezultatu 2:0 išvykoje nugalėjo „Empoli“ ekipą, nors nuo 67-os minutės žaidė be pašalinto Mario Rui.

17-ą minutę Ardian Ismajli įsimjušė į savus vartus, o 28-ą minutę Victoras Osimhenas persvarą padidino.