„Inter“ primušė įvarčių Romoje, G.Gineičio komanda pelnė tašką

Italijos futbolo čempionate šeštadienį sužaistos trejos rungtynės.
Francesco Acerbi
Francesco Acerbi / AP nuotr.

Centrinėse rungtynėse „Serie A“ lyderis Milano „Inter“ nebūdingu Italijos futbolui rezultatu išvykoje 4:2 (1:2) nugalėjo „Roma“ ekipą.

Svečius jau 17 min. į priekį išvedė Francesco Acerbi, bet dar pirmajame kėlinyje Gianluca Mancini (28 min.) ir Stephanas El Shaarawy (44) į priekį išvedė sostinės komandą.

Dar kartą viskas apsivertė aukštyn kojomis per keletą minučių antrojo kėlinio pradžioje. 49 min. rezultatą išlygino Marcusas Thuramas, o 56 min. kamuolį į savo vartus nukreipė Romos komandos gynėjas Angelino.

Tašką rungtynėse padėjo „Inter“ pergalę per teisėjo kompensuotą laiką (90+3) įtvirtinęs Alessandro Bastoni įvartis.

Po šios pergalės „Inter“ turi 60 taškų ir 7 taškais lenkia 2 vietą užimantį Turino „Juventus“. 38 taškus sukaupusi „Roma“ žengia penkta.

Per kitas rungtynes 10 vietą užimantis „Torino“ su visą mačą tarp atsarginių praleidusiu Gvidu Gineičiu išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su „Sassuolo“, o Romos „Lazio“ taip pat išvykoje 3:1 (1:0) nugalėjo „Cagliari“.