2023 04 07 /23:55

„Inter“ viltis sužlugdė buvusio auklėtinio smūgis paskutinę minutę

Italijos „Serie A“ pirmenybėse penktadienio vakarą prasidėjo 29-asis turas. Pirmajame jo mače pralaimėjimų seriją pagaliau nutraukė Milano „Inter“. Visgi pagrindo džiaugtis milaniečiai neturėjo daug.
Futbolo gerbėjai Salerne
Futbolo gerbėjai Salerne / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Simone Inzaghi auklėtiniai svečiuose 1:1 sužaidė su „Salernitana“.

Pirmas įvartis buvo įmuštas 6-ąją minutę, kai šeimininkų gynybos klaida pasinaudojo vokietis Robinas Gosensas.

„Scanpix“ nuotr./Robinas Gosensas

Atrodė, kad svečiai pagaliau įsirašys svarbius taškus, bet 90-ąją minutę Antonio Candreva fantastišku tolimu smūgiu permetė kamuolį per „Inter“ vartininką Andre Onana ir nuliūdino savo buvusią komandą.

A.Candreva 2016–2021 metais vilkėjo „Inter“ marškinėlius.

Milano ekipa prieš tai buvo pralaimėjusi tris „Serie A“ dvikovas iš eilės.

Po lygiųjų „Inter“ ekipai lieka ketvirta ir tašku atsilieka nuo kitos miesto komandos „AC Milan“, kurivakariniame mače namuose nesugebėjo įveikti „Empoli“ – 0:0.

Salerno klubas penktą kartą iš eilės sužaidė lygiosiomis ir lieka penkioliktas.

Čempionate pirmaujantis „Napoli“ dar padidino savo atotrūkį, 2:1 svečiuose pranokęs „Lecce“ ekipą.

Artimiausius persekiotojus Neapolio komanda jau lenkia 19 taškų.