Intriga iki paskutinio turo: „Liverpool“ išlaiko spaudimą kovoje dėl titulo

Anglijos „Premier“ lygos čempionai paaiškės paskutiniame 38-ajame ture. Tai paaiškėjo po nelengvos „Liverpool“ pergalės 2:1 išvykoje prieš „Southampton“.
„Liverpool“ futbolininkai
„Liverpool“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Be traumas FA taurės finale šeštadienį patyrusių Mohamedo Salaho ir Virgilo van Dijko rungtyniavusį „Liverpool“ šokiravo 13-ą minutę paleistas Nathano Redmondo šūvis, netikėtai išvedęs į priekį „Premier“ lygos vidutiniokus.

Lygybę 27 min. atstatė japonas Takumi Minamino, kai puikiu smūgiu pykštelėjo į savo buvusios komandos vartus.

Lemiamu tapo kampinis 67-ą minutę. Jį pakėlė graikas Kostas Tsimikas, o kamuolys nuo Joelio Matipo galvos įskriejo į „Southampton“ vartus.

Per likusį laiką įvarčių komandos nepasiekė ir „Liverpool“ iškovojo nelengvą pergalę.

Laimėję Jurgeno Kloppo auklėtiniai po 37 mačų turi 89 taškus ir išlaiko galimybę po metų pertraukos susigrąžinti Anglijos čempionų titulą.

Tam, kad taip ir nutiktų, „Liverpool“ sekmadienį privalės nugalėti „Wolverhampton“ klubą bei sulaukti „Manchester City“ nesėkmės prieš Birmingamo „Aston Villa“.

Abejos rungtynės vyks tuo pačiu metu – 18 val.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant