Intriga Italijoje blėsta: „Inter“ iš Romos parsiveža tik tašką

Italijos „Serie A“ pirmenybių lyderiui Turino „Juventus“ klubui dar liko sužaisti penkis mačus, bet šios ekipos pozicija turnyro lentelės viršūnėje kelia vis mažiau abejonių. Prie to labiausiai prisideda artimiausių priešininkų kluptelėjimai.

Šeštadienį Veronoje taškus prarado tik lygiosiomis sužaidusi Bergamo „Atalanta“, o vėlyvą sekmadienio vakarą pergalės neiškovojo ir antroje vietoje žengiantis Milano „Inter“.

Antonio Conte auklėtiniai svečiuose tik rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias 2:2 sužaidė su „AS Roma“ klubu.

„Inter“ pirmasis išsiveržė į priekį, kai 15-ąją minutę po kampinio pasižymėjo Stefanas de Vrijas, bet jau antrojo kėlinio pradžioje pirmavo romėnai.

Iš pradžių per pridėtą pirmojo kėlinio laiką įvartį pelnė Leonardo Spinazzola, o 57-ąją minutę savo komandą į priekį išvedė Henrikas Mkhitaryanas.

Tašką „Inter“ komandai išplėšė Romelu Lukaku, kuris 88-ąją minutę pasinaudojo Victoro Moseso uždirbtu baudiniu.

72 taškus surinkęs Milano klubas tašku aplenkė „Atalanta“, esančią trečioje vietoje, bet nuo „Juventus“ dar pirmadienio vakarą gali atsilikti jau 8 taškais. Turino klubas 34-ojo turo rungtynes žais namie prieš Romos „Lazio“ ekipą.

„AS Roma“ šiuo metu stumdosi su „Napoli“ ir „AC Milan“ kovoje dėl 5-osios vietos.