Intriguojantis „Bundeslygos“ sugrįžimas – „Bayern“ nelaimėjo Leipcige

Vokietijos futbolo čempionatas pabudo iš žiemos miego ir jau pirmosios rungtynėse po pertraukos susitiko lyderiai.
Yannas Sommeris debiutavo su „Bayern“ apranga
Yannas Sommeris debiutavo su „Bayern“ apranga / Imago / Scanpix nuotr.

Pirmaujantis ir titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ žaidė išvykoje prieš „Leipzig“ – 1:1.

Bavarai mušė pirmi, kai pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Ericas Maximas Choupo-Motingas (37 min.), tačiau rezultatą iš karto po pertraukos išlygino Marcelis Halstenbergas (52 min.).

„Bayern“ ilgiau žaidė su kamuoliu (57 prieš 43 proc.), tačiau daugiau smūgių atliko „Leipzig“ (10 prieš 7). Šeimininkai sukūrė ir daugiau tikėtinų įvarčių (1,18 prieš 0,87 xG).

Miuncheno ekipoje šiose rungtynėse debiutavo vartininkas Yannas Sommeris.

35 taškus po 16 turų turintis „Bayern“, kuris iki šių rungtynių „Bundeslygoje“ buvo laimėjęs šešis sykius iš eilės, artimiausią varžovą „Freiburg“ (30 tšk.) klubą dabar lenkia 5 taškais.