Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Įprastas vaizdas: L.Messi vilkėjo „Barcelona“ marškinėlius, o katalonai šventė pergalę

Didelis šurmulys dėl Lionelio Messi išvykimo iš Barselonos galiausiai nurimo. Bent jau metams. Argentinietis ir vėl apsivilko marškinėlius, kuriuos futbolo aikštėje vilki jau beveik du dešimtmečius, o jo atstovaujama ekipa draugiškame mače 3:1 nugalėjo trečiajame pagal pajėgumą Ispanijos futbolo divizione rungtyniaujančią „Gimnastic de Tarragona“ vienuolikę.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Argentinietis, kuriam klubas ir toliau patikėjo kapitono raištį, rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje ir aikštėje praleido 45 minutes.

Po pirmojo kėlinio naujasis „Barcos“ vairininkas Ronaldas Koemanas nusprendė pakeisti visus 11 futbolininkų.

Per sužaistą laiką L.Messi įvarčiu nepasižymėjo. Priminsime, kad rugpjūtį pats žaidėjas išreiškė norą palikti Barseloną ir tikino, kad klubo prezidentas šiam žingsniui nesudarys jokių kliūčių.

Argentinietis tikėjosi išvykti pas savo buvusį trenerį Josepą Guardiolą į „Manchester City“ ekipą.

Visgi sutartyje su „Barca“ buvo numatytas laikas, iki kurio futbolininkas klubą privalėjo informuoti apie sumanymą išvykti. Kitu atveju, perėjimo suma siektų 700 mln. eurų.

L.Messi to padaryti nesuspėjo, nes tęsė sezoną vietiniame ir tarptautiniame fronte. Galiausiai jis nusprendė dar metams likti Barselonoje ir su savo mylimu klubu nesibylinėti teisme.

Pergalingame susitikime įvarčius „Barcelona“ klubui pelnė Ousmane Dembele, Antoine'as Griezmannas (11 m. baudinys) ir Philippe Coutinho (11 m. baudinys).

„La Liga“ čempionatas startuoja jau šiandien, o „Barca“ prie stato linijos stos po dviejų savaičių.