Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

Ispanijoje – po pertraukos pašėlusio Madrido „Real“ pergalė

Vangiai Ispanijos „La Liga“ pirmenybių ketvirtojo turo rungtynes pradėjęs Madrido „Real“ klubas po pertraukos prapliupo įvarčiais ir namuose 5:2 sudorojo „Celta Vigo“ vienuolikę.
Madrido „Real“
Madrido „Real“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po pirmojo kėlinio svečiai turėjo vieno įvarčio persvarą (2:1) – pranašumą jiems sukūrė Santi Mina (4 min.) ir Franco Cervi (31 min.), tačiau toli pabėgti į priekį neleido Karimas Benzema (24 min.).

Antrajame kėlinyje – kardinaliai pasikeitęs vaizdas ir visiškas karališkojo klubo dominavimas.

Rezultatą 47 min. išlygino dublį pelnęs K.Benzema, o 54 min. šeimininkai pirmą kartą išsiveržė į priekį po tikslaus Viniciaus Junioro smūgio.

„Real“ pagaliau galėjo kiek atsikvėpti 72 min., kuomet klube tiesiog pasakiškai debiutavo 18-metis Eduardo Camavinga.

Prancūzijos talentas savo debiutinį karjeros įvartį „Real“ klube sumedžiojo vos per pirmas šešias aikštėje praleistas minutes.

Tašką šiame mače nuo 11 metrų žymės 87 min. padėjo K.Benzema, galiausiai surinkęs „hat-trick'ą“.

Carlo Ancelotti auklėtiniai po 4 turų savo sąskaitoje turi 10 taškų ir kartu su „Valencia“ bei Madrido „Atletico“ klubais yra „La Liga“ lyderiais.