Ispanijos „Primeroje“ sunkią pergalę šventė „Barcelona“, o „Atletico“ savo varžovus sutriuškino

Ispanijos futbolo čempionato antrajame ture sekmadienį sužaistos ketverios antrojo turo rungtynės, kuriose pergales iškovojo favoritės, „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ ekipos.
Pergalę „Barcelona“ klubui garantavo Adriano įvartis.
Pergalę „Barcelona“ klubui garantavo Adriano įvartis. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Katalonijos klubas, kuriame dėl traumos nežaidė ldyeris Lionelis Messi, išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) palaužė „Malaga“ klubą ir iškovojo antrą pergalę.

Vienintelį įvartį 44 min. tolimu ir gražiu smūgiu pelnė gynėjas Adriano, kuris netrukus patyrė traumą ir po pertraukos vietoj jo rungtyniavo Dani Alvesas.

Antrojo kėlinio viduryje 17-metis „Malaga“ puolėjas Fabrice'as galėjo išlyginti rezultatą, tačiau mušdamas vos iš kelių metrų pataikė į virpstą.

Vėliau puikią progą turėjo po keitimo į aikštę žengęs katalonų naujokas Neymaras, tačiau puikiai žaidęs šeimininkų vartininkas Willy Caballero atmušė brazilo baudos smūgį. Pačioje mačo pabaigoje andalūzai turėjo dar vieną puikią progą, tačiau šįkart jau „Barcą“ išgelbėjo  vartininkas Victoras Valdesas.

Tuo tarpu Madrido „Atletico“ futbolininkai namuose lengvai 5:0 (3:0) sutriuškino to paties miesto „Rayo Vallecano“ vienuolikę.

Antrą pergalę iš eilės iškovojusiems Madrido futbolininkams du įvarčius įmušė Raulis Garcia (17 ir 90 min.), po kartą pasižymėjo Diego Costa (20 min.), Tiago (53 min.) ir Arda Turanas (35 min.), kuris taip pat atliko net tris rezultatyvius perdavimus.