Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Ispanijos Supertaurėje – šiurpi pražanga ir antausis „Atletico“ ekipai

Ispanijos Supertaurės antrajame pusfinalyje – staigmena. Madrido „Atletico“ pirmavo, tačiau galiausiai 1:2 nusileido Bilbao „Athletic“ komandai.
Madrido „Atletico“  – Bilbao „Athletic“
Madrido „Atletico“ – Bilbao „Athletic“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Madrido Atletico

Pirmasis įvartis krito 62-ąją minutę, kai po Joao Felixo smūgio galva kamuolys atsitrenkė į virpstą, o galiausiai nuo vartininko Unai Simono nugaros įriedėjo į vartus.

Rezultatas tapo lygus po „Athletic“ kampinio, kai 77-ąją minutę Ikero Muniaino perdavimą įvarčiu galva pavertė Yeray'us Alvarezas.

Dar vienas kampinis – dar vienas įvartis į „Atletico“ vartus. 81-ąją minutę kamuolį baudos aikštelėje surado ir į tinklą pasiuntė Nico Williamsas.

Galiausiai jau per pridėtą teisėjo laiką Jose Gimenezas gavo raudoną kortelę už kraupią pražangą baudos aikštelėje.

Finale sekmadienį „Athletic“ susitiks su Madrido „Real“ komanda, kuri trečiadienį per pratęsimą 3:2 palaužė „Barcelona“ ekipą.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant