Ispanijos Supertaurės finale Davidas Villa su Madrido „Atletico“ kovos prieš „Barcelona“ klubą

Ispanijos futbolo žvaigždė Davidas Villa – prieš buvusius komandos draugus, argentinietis treneris Diego Simeone – prieš savo tautietį Gerardo Martino, Madridas – prieš Barseloną.
Davidas Villa
Davidas Villa / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Visa tai bus galima pamatyti Ispanijos Supertaurės rungtynėse, kuriose grumsis Madrido „Atletico“ ir „Barcelona“ klubai. Abu mačus tiesiogiai transliuos „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Pirmosios dvikovos tiesioginės transliacijos pradžia – trečiadienį 23.55 val.

Supertaurės varžybose kovoja Ispanijos čempionato laimėtojas ir „Copa del Rey“ turnyro čempionas. „Barcelona“ praėjusį sezoną triumfavo „La Liga“ pirmenybėse, o „Atletico“ iškovojo šalies taurę. Tada finale ši komanda įveikė Madrido „Real“ futbolininkus jų tvirtovėje – „Santiago Bernabeu“ stadione.

„Barcelona“ net 10 kartų laimėjo Supertaurę. Tai geriausias rezultatas per visą šių varžybų istoriją. Tačiau pernai šį Katalonijos klubą nukovė amžinas priešininkas –  Madrido „Real“, kuris Supertaurės turnyre triumfavo 9 sykius. „Atletico“ šių varžybų nugalėtoju tapo tik kartą – 1985-aisiais.

„Barcelona“ ir „Atletico“ įspūdingai pradėjo Ispanijos čempionatą. Madridiečiai svečiuose 3:1 palaužė „Sevilla“ futbolininkus, o „Barcelona“ namie net 7:0 nušlavė Valensijos „Levante“ ekipą.

Papildoma razina Supertaurės rungtynėse – puolėjo D. Villos pasirodymas. Jis dar praėjusį sezoną gynė „Barcelona“ garbę, o dabar vilki „Atletico“ aprangą.

„Barselonos klube turiu daug draugų, bet aikštėje jie taps priešininkais. Nors varžovai yra favoritai, manau, mes juos galime nugalėti. Svarbu neleisti „Barcelona“ žaidėjams ilgai kontroliuoti kamuolio. Be to, pastebėjau, kad šį galingą klubą dažniausiai įveikia tos komandos, kurios puikiai išanalizuoja „Barcelona“ taktiką“, – sakė D. Villa.

Prie „Barcelona“ vairo neseniai stojo treneris iš Argentinos G. Martino. Jis sieks iškovoti pirmąjį trofėjų su savo naujuoju klubu. Tuo tarpu G. Martino tėvynainis „Atletico“ treneris, buvęs garsus futbolininkas D. Simeone bandys pelnyti jau ketvirtą titulą – su „Atletico“ jis laimėjo Europos lygą, Europos Supertaurę ir „Copa del Rey“ varžybas.

Antrosios Supertaurės rungtynės vyks rugpjūčio 29 d. Barselonos „Camp Nou“ stadione.