Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Ispanijos taurėje – pažemintas „Atletico“ ir paaiškėję finalo dalyviai

Ispanijos futbolo Karaliaus taurėje paaiškėjo finalo dalyviai. Balandžio 6-ąją dėl titulo Sevilijoje susigrums „Mallorca“ ir Bilbao „Athletic“ klubai.

Maljorkos ekipa į finalą prasibrovė dar trečiadienį, kai per baudinių seriją eliminavo San Sebastiano „Real Sociedad“ klubą.

Ketvirtadienio vakarą bilietą į finalą išsikovojo ir Bilbao „Athletic“ klubas, namuose 3:0 sutriuškinęs Madrido „Atletico“.

Pirmąjį susitikimą sostinėje baskai laimėjo 1:0, tad bendroje dviejų mačų akistatoje triumfavo net 4:0.

Antrose rungtynėse pirmuosius du įvarčius baskams sukūrė broliai Inaki ir Nico Williamsai. 13-ąją minutę Nico atliko rezultatyvų perdavimą labai gražiam Inaki smūgiui, o 42-ąją minutę Inaki grąžino skolą Nico, kuris padidino savo komandos pranašumą.

Dar vieną įvartį antrajame kėlinyje pridėjo Gorka Guruzeta (61 min.).

Bilbao klubas finale žais jau 40-ą kartą ir sieks 24-ojo titulo. Tiesa, pastarąjį kartą „Athletic“ taurę iškovojo 1983-1984 m. sezone, o nuo tada pralaimėjo jau šešis finalus iš eilės.

„Mallorca“ finale grumsis ketvirtą sykį, o 2003 metais salos komanda iškovojo vienintelį savo trofėjų Karaliaus taurės turnyre.