Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Įspūdinga „El Clasico“ drama: J.Bellinghamas per pridėtą laiką parklupdė „Barcą“

Šeštadienio vakarą visų Ispanijos futbolo mėgėjų akys buvo nukreiptos į Barseloną, kur pirmajame šio sezono „El Clasico“ vietos „Barcelona“ susitiko su Madrido „Real“. Svečiai iš sostinės išsivežė dramatišką pergalę 2:1.
Jude'as Bellinghamas
Jude'as Bellinghamas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

6-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Ilkay'us Gundoganas, bet antrajame kėlinyje sėkmė šypsojosi svečiams.

68-ąją minutę Jude'as Bellinghamas rezultatą išlygino, o jau per pridėtą laiką įmušė ir pergalingą įvartį.

Tai buvo pirma „Barcelona“ nesėkmė šį sezoną. Katalonai užima trečią vietą ir nuo pirmaujančio Madrido „Real“ dabar atsilieka keturiais taškais.

Kitame šeštadienį jau sužaistame mače „Almeria“ 1:2 nusileido „Las Palmas" vienuolikei.