Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
06 23 /18:04

Įspūdingą pergalę Kauno derbyje pasiekęs „Kauno Žalgiris“ kyla į trečią vietą

Įspūdingą pergalę „TOPsport A lygoje“ pasiekė „Kauno Žalgiris“, Kauno miesto ir rajono derbyje 4:1 namuose nugalėjęs „Hegelmann“ ekipą. Ši pergalė „Kauno Žalgiriui“ leidžia kilti į trečiąją lentelės vietą.
„Kauno Žalgiris“ – „Hegelmann“
Filipas Dangubičius / Evaldo Šemioto nuotr.

29-erių kroatas Filipas Dangubičius šiame mače, žaisdamas prieš buvusią savo komandą, atliko „hat-trick'ą“. Tai antras jo „hat-trick'as“ lygoje – pirmąjį daugiau nei prieš metus mušė į „Sūduvos“ vartus, tuomet atstovaudamas būtent „Hegelmann“ ekipai.

Tiesa, šį sezoną per 18 lygos rungtynių F.Dangubičius buvo pasižymėjęs vos kartą.

20-ą minutę Aldayras Hernandezas perdavė kamuolį F.Dangubičiui, kuris puikiu smūgiu nuo skersinio pelnė pirmąjį rungtynių įvartį ir išvedė „Kauno Žalgirį“ į priekį.

25-ą minutę po Patricko Popescu pakelto kamuolio pasižymėjo Michaelas Thuique'as, ir rezultatas tapo lygus.

Vėliau įvarčius mušė tik žalgiriečiai.

41-ą minutę puiki „Kauno Žalgirio“ ataka baigėsi Grato Sirgėdo tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės.

54-ą ir 62-ą minutėmis dar kartą pasižymėjo F. Dangubičius, kiek daugiau nei per valandą žaidimo pasižymėjęs „hat-trick'u“.

Tai tik antra „Kauno Žalgirio“ pergalė per pastaruosius šešis mačus „TOPsport A lygoje“. Šioje mėnesio atkarpoje kauniečiai buvo patyrę vieną nesėkmę ir triskart sužaidę lygiosiomis (W2 D3 L1).

„Hegelamann“ ekipa iki šio mačo lygoje fiksavo keturių pergalių seriją, o keturių įvarčių nebuvo praleidusi nuo praėjusių metų lapkričio, kai 2:4 nusileido tam pačiam „Kauno Žalgiriui“.

Kitose „TOPsport A lygos“ rungtynėse „Šiauliai“ namuose su Gargždų „Banga“ sužaidė lygiosiomis 0:0.

Standings provided by Sofascore

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius