2016 04 02 /19:25

Įspūdingas Alexandre'o Pato debiutas ir triuškinančios „Arsenal“ bei „Man City“ pergalės

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį prasidėjo 32-asis turas, kuriame žaidžiamos aštuonerios rungtynės.
Alexandre'as Pato
Alexandre'as Pato / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Absoliutus lygos autsaideris Birmingemo „Aston Villa“ klubas savo aikštėje priėmė Londono „Chelsea“ ir gavo labai skaudų antausį – 0:4.

Šiame mače svečiams negalėjo padėti diskvalifikuotas Diego Costa, tad jį starto sudėtyje pakeitė Loicas Remy.

23-ąją minutę jis nebegalėjo tęsti rungtynių ir aikštėje pasirodė „Chelsea“ naujokas Alexandre'as Pato. Maža to, prieš pat didžiąją pertrauką brazilui pavyko pelnyti įvartį. Jis uždirbo 11 metrų baudinį ir sėkmingai jį realizavo.

Kitus tris nugalėtojams įvarčius pelnė Rubenas Loftusas-Cheekas ir du kartus pasižymėjęs Pedro.

Šiose rungtynėse Londono klube debiutavo ir jaunasis vidurio gynėjas iš JAV Matthew Miazga.

Birmingemo „Aston Villa“ – Londono „Chelsea“ 0:4
26' [0:1] R.Loftusas-Cheekas
45' [0:2] A.Pato
46' [0:3] Pedro
59' [0:4] Pedro
85' A.Huttonas („Aston Villa“) pašalintas iš aikštės

Londono „Arsenal“ – „Watford“ 4:0
4' [1:0] A.Sanchezas
38' [2:0] A.Iwobi
48' [3:0] H.Bellerinas
90' [4:0] T.Walcottas

„Bournemouth“ – „Manchester City“ 0:4
7' [0:1] Fernando
12' [0:2] K.De Bruyne
19' [0:3] S.Aguero
90' [0:4] A.Kolarovas

„Norwich City“ – „Newcastle United“ 3:2
45' [1:0] T.Klose
71' [1:1] A.Mitrovičius
74' [2:1] D.Mbokani
86' [2:2] A.Mitrovičius (11 m. baudinys)
90' [3:2] W.Hoolahanas

„Stoke City“ – „Swansea“ 2:2
13' [1:0] I.Afellay'us
53' [2:0] B.Krkičius
68' [2:1] G.Sigurdssonas
79' [2:2] A.Paloschi

„Sunderland“ – „West Bromwich Albion“ 0:0

„West Ham United“ – „Crystal Palace“ 2:2
15' [0:1] D..Delaney
18' [1:1] M.Lanzini
41' [2:1] D.Payetas
75' [2:2] D.Gayle'as
67' C. Kouyate („West Ham United“) pašalintas iš aikštės