Įspūdingas „Panevėžio“ startas A lygoje: sudaužė ir antrą varžovą

Praėjusio sezono A lygos bronziniai prizininkai „Panevėžio“ futbolininkai įspūdingai pradėjo šių metų pirmenybes. Prieš savaitę sutriuškinę Gargždų „Bangą“, dabar panevėžiečiai nesigailėjo ir Vilniaus „Riterių“.

Aukštaitijos komanda sostinėje triumfavo 4:0. Prieš savaitę Gargžduose „Panevėžys“ iškovojo pergalę tokiu pačiu rezultatu.

Šį kartą į priekį svečius 15-ą minutę išvedė Wandersonas, o Linas Klimavičius 36-ą minutę skirtumą padvigubino.

Tai nebuvo viskas, nes 57-ą minutę Seydina Keita pelnė trečiąjį „Panevėžio“ įvartį, o „Riterių“ triuškinimą 83-ą minutę užbaigė ukrainietis Artiomas Ščedrijus.

„Panevėžys“ yra vienintelė A lygos komanda, per du turus surinkusi maksimalų taškų skaičių – 6.

„Riteriai“, kurie pirmajame ture 0:1 nusileido „Šiauliams“, dar neturi taškų ir su „Banga“ dalinasi paskutines 9-10 vietas.