Išretėjęs „Tottenham“ prarado pirmuosius taškus „Premier“ lygoje

Anglijoje Londono derbiu startavo 4-asis „Premier“ lygos turas, kuriame užfiksuotas ir pirmasis netikėtumas. Varžovų bėdomis pasinaudojęs „Crystal Palace“ namuose 3:0 sutriuškino „Tottenham Hotspur“.
Futbolininkų susirėmimas „Crystal Palace“ ir „Tottenham“ klubų akistatoje
Futbolininkų susirėmimas „Crystal Palace“ ir „Tottenham“ klubų akistatoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nuno Espirito Santosas šiame mače negalėjo verstis ne tik traumuotais Son Heung-Minu ir Sergio Bergwijnu, bet ir karantine laiką leidžiančiais Giovani Lo Celso ir Davinsonu Sanchezu.

Tiesa, „Spurs“ ekipos bėdos nesibaigė ir žengus į aikštę – jau 12-ąją minutę dėl traumos pasitraukti turėjo Ericas Dieris, o 58-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Japhetas Tanganga.

Pastarasis dvi korteles užsidirbo per labai trumpą laiką – prieš tai gynėjas susistumdė su varžovų lyderiu Wilfriedu Zaha. Abu futbolininkai buvo įspėti.

„Scanpix“ nuotr./J.Tanganga ir W.Zaha susistumdymas

Dvikovos šeimininkai kur kas solidžiau atrodė net ir neturėdami persvaros aikštėje, tačiau tik susitikimo pabaigoje pagaliau pralaužė oponentų gynybą.

75-ąją minutę 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo W.Zaha, o netrukus pastarasis dar ir atliko rezultatyvų perdavimą Odsonne Edouardui.

Prancūzui tai buvo debiutas su „Crystal Palace“ marškinėliais, o pirmą įvartį jis susimedžiojo pačiais pirmais prisilietimais prie kamuolio.

Per pridėtą teisėjo laiką Patricko Vieira naujokas pelnė dublį ir įtvirtino triuškinančią savo ekipos pergalę.

„Tottenham“ buvo vienintelė ekipa, iki šio turo iškovojusi maksimalų taškų skaičių. Su 9 taškais ji kol kas išlieka čempionato lydere.

„Crystal Palace“ iškovojo pirmą pergalę ir su 5 taškais kol kas yra 11-ti.