Išsigelbėjo: „Barca“ pergalę išplėšė įspūdingu stiliumi

„Barcelona“ komandai tai buvo sunkus vakaras Sevilijoje, tačiau Katalonijos komanda po nuostabaus smūgio besibaigiant rungtynėms 3:2 palaužė „Real Betis“ ekipą.
Sevilijos „Real Betis“ – „Barcelona“
Sevilijos „Real Betis“ – „Barcelona“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynes „Barcelona“ pradėjo be Lionelio Messi, o „Real Betis“ į priekį išsiveržė 38-ąją minutę po Borja Iglesiaso įvarčio.

L.Messi žengė į aikštę 57-ąją minutę ir jau po dviejų minučių pasiuntė kamuolį į tinklą.

Victoras Ruizas įsimušė į savo vartus 68-ąją minutę ir „Barca“ išsiveržė į priekį, tačiau pats V.Ruizas 75-ąją minutę standartinės situacijos metu galva pasiuntė kamuolį į tinklą – 2:2.

Vis tik „Barca“ išsigelbėjo, kai Trincao perėmė kamuolį baudos aikštelės prieigose ir nuostabiu smūgiu pelnė įvartį – kamuolys tinkle suspurdėjo atsimušęs nuo skersinio.

„Barcelona“ su 43 taškais užima antrąją vietą Ispanijos čempionate, „Atletico“ turi 50 taškų ir dvejas rungtynes atsargoje.

„Real Betis“ klubas su 30 taškų žengia septintas.