Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

Istorinė graikų klubo pergalė: „Olympiakos“ – Konferencijų lygos čempionas

Dramatišką įvartį antrojo pratęsimo pabaigoje įmušęs Pirėjo „Olympiakos“ tapo pirmuoju Graikijos futbolo klubu, laimėjusiu trofėjų Europoje.

32,5 tūkst. vietų OPAP stadione Atėnuose, kuriame namų rungtynes žaidžia kitas Graikijos klubas AEK, vykusiame UEFA Konferencijų lygos finale „Olympiakos“ 1:0 palaužė „Fiorentina“ vienuolikę.

Vienintelį įvartį 116-ąją minutę smūgiu galva pelnė „Olympiakos“ puolėjas Ayoubas El Kaabi, rezultatyviausias šio sezono šio turnyro žaidėjas su 11 įvarčių.

„Scanpix“/AP nuotr./Ayoubas El Kaabi

Pagrindinis rungtynių laikas ir pirmasis pratęsimo kėlinys buvo pasibaigęs be įvarčių.

„Scanpix“/AP nuotr./Pirėjo „Olympiakos“ sirgalių triumfas

Verta pažymėti, kad „Fiorentina“ ekipa Konferencijų lygos finalą pralaimėjo ir praėjusiais metais.

„Scanpix“/AP nuotr./„Fiorentina“ apmaudas

Tuo metu sezono viduryje prie „Olympiakos“ vairo stojęs 63-ejų strategas iš Ispanijos Jose Luisas Mendilibaras europinį trofėjų iškovojo antrą sezoną iš eilės. Pernai su „Sevilla“ jis triumfavo UEFA Europos lygoje.

Po šios pergalės „Olympiakos“ kitą sezoną žais UEFA Europos lygoje, antrajame pagal pajėgumą Europos futbolo klubų turnyre.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius