Istoriniu H.Kane'o įvarčiu „Tottenham“ patiesė „Manchester City“ vienuolikę

Anglijos „Premier“ lygoje svarbią pergalę pasiekė „Tottenham Hotspur“, namuose 1:0 įveikusi „Manchester City“ vienuolikę.
Harry Kane'as muša įvartį
Harry Kane'as muša įvartį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai pasinaudojo grubia varžovų klaida ir 15-ą minutę pasiuntė kamuolį į Edersono ginamus vartus.

Gudriai sužaidęs Pierre'as Hojbjergas nutraukė neatsargų „Manchester City“ gynėjų perdavimą, perdavė kamuolį baudos aikštelėje buvusiam Harry Kane'ui, kuris ir išvedė „Tottenham“ į priekį.

Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo vienintelis rungtynių įvartis.

87-ą minutę dėl antros geltonos kortelės „Tottenham“ neteko gynėjo Cristiano Romero, tačiau ir likus dešimtyje lemiamą čempionų apgultį šeimininkams pavyko atlaikyti.

Erlingas Haalandas, rezultatyviausias „Manchester City“ žaidėjas, šiame mače neatliko nė vieno smūgio, ir tai pirmos tokios norvego rungtynės „Premier“ lygoje.

H.Kane'as pelnė 200-ąjį savo įvartį „Premier“ lygoje. Per visą istoriją šią ribą buvo pasiekę vos du žaidėjai – Alanas Sheareris (260 įvarčių) ir Wayne'as Rooney (208).

Be to, rezultatyviausių visų laikų „Tottenham“ žaidėjų sąraše H.Kane'as susilygino su legendiniu Jimmy Greavesu – abiejų sąskaitose po 267 įvarčius.

Neįtikėtina, tačiau „Manchester City“ išvykos rungtynes, įskaitant visus turnyrus, „Tottenham“ ekipai pralaimėjo penktą kartą iš eilės, ir per šiuos penkis mačus nesugebėjo įmušti nė vieno įvarčio (0:7).

Kitose sekmadienio rungtynėse „Nottingham Forest“ namuose 1:0 įveikė „Leeds“ ekipą. 14-ą minutę pasižymėjo Brennanas Johnsonas.