Italijoje – „Inter“ ir „Napoli“ pergalės išvykose, „AC Milan“ nesėkmė namuose

Italijos „Serie A“ lygoje šeštadienį savo rungtynes žaidė trys pirmajame ketverte esančios komandos. „Napoli“ ir Milano „Inter“ iškovojo pergales, „AC Milan“ patyrė nesėkmę.

„AC Milan“ namuose 0:1 nusileido „Udinese“ ekipai.

Lemtingu tapo 62-ą minutę Roberto Pereyros pelnytas įvartis.

Įdomu tai, kad „AC Milan“ kamuolį kontroliavo net 72 proc. laiko.

„AC Milan“ nelaimėjo jau trečių rungtynių iš eilės.

Tuo metu „Napoli“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Salernitana“ komandą. Įvarčius mušė Giacomo Raspadori (13 min.) ir Eljifas Elmas (82 min.).

„Inter“ taip pat išvykoje 2:1 susitvarkė su „Atalanta“.

Svečių gretose pasižymėjo Hakanas Calhanoglu (40 min.) ir Lautaro Martinezas (57 min.).

61-ą minutę „Atalanta“ skirtumą sušvelnino – įmušė Gianluca Scamacca, o rungtynes baigė be Rafaelio Toloi, 92-ą minutę užsidirbusio antrą geltoną kortelę.