Italijoje – įspūdingas trileris ir „Inter“ pergalingas išsigelbėjimas

Milano „Inter“ tvirtina savo pozicijas Italijos „Serie A“ pirmenybėse. Šeštadienį vykusiose ankstyvosiose rungtynėse Simone Inzaghi auklėtiniai dramatiškai 2:1 namose pranoko „Verona“ ekipą.
Lautaro Martinezas
Lautaro Martinezas / Imago / Scanpix nuotr.

13-ąją minutę po gražios atakos ir Henrikho Mkhitaryano perdavimo pasižymėjo vienas prieš vartininką iššokęs Lautaro Martinezas.

Tai buvo šešioliktas pasaulio čempiono įvartis šį „Serie A“ sezoną. Jis tvirtai pirmauja rezultatyviausių žaidėjų sąraše.

Visgi 74-ąją minutę Thomas Henry rezultatą išlygino.

Jau per pridėtą laiką Davide Frattesi sugebėjo dar kartą išvesti šeimininkus į priekį, bet devintą pridėto laiko minutę savo baudos aikštelėje prasižengė Matteo Darmianas ir po VAR peržiūros į Milano komandos vartus buvo skirtas baudinys.

Visgi T.Henry pataikė į virpstą ir „Inter“ šventė dramatišką pergalę.

Po pergalės Milano komanda dar labiau sustiprino lyderio poziciją ir antroje vietoje esantį Turino „Juventus“ lenkia penkiais taškais. Tiesa, Turino komanda šio turo rungtynes žais vėliau.