Italijoje nepralaimėjusių neliko – „Inter“ patiesė lygos lyderius

Centrinėje Italijos „Serie A“ pirmenybių 13-ojo turo dvikovoje Milano „Inter“ futbolininkai išrašė pirmą pralaimėjimą „Napoli“ vienuolikei, kurią namuose palaužė rezultatu 3:2.
Hakanas Calhanoglu ir Joaquinas Correa
Hakanas Calhanoglu ir Joaquinas Correa / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai iš Neapolio į priekį išsiveržė pirmieji – 17 min. pasižymėjo lenkas Piotras Zielinskis.

Visgi „Inter“ dar pirmajame kėlinyje sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą – puikiai pasidarbavo Hakanas Calhanoglu (25 min.) ir Ivanas Perišičius (44 min.).

Po pertraukos Lautaro Martinezas (61 min.) šeimininkų persvarą padvigubino, tačiau visais būdais pirmojo pralaimėjimo išvengti siekę varžovai iš kovos nesitraukė – 78 min. mušė Driesas Mertensas.

Išlyginamojo įvarčio „Napoli“ vienuolikei pasiekti nepavyko – per šį savaitgalį suklupo tiek pastaroji, tiek ir „AC Milan“ ekipa, kuri taip pat žygiavo be pralaimėjimų.

Šie klubai išlieka „Serie A“ lyderiais, tačiau ant kulnų jiems lipantis „Inter“ atsilieka tik 4 taškais.