Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Italijoje – užtikrintos Milano klubų pergalės

Italijos „Serie A“ futbolo pirmenybėse įtikinamas pergales iškovojo „AC Milan“ ir Milano „Inter“ klubai.
Milano „Inter“
Milano „Inter“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Centrinėje turo dvikovoje Milano „Inter“ futbolininkai svečiuose 3:0 nepasigailėjo „AS Roma“ vienuolikės.

Svečiai iš Milano oponentus dar pirmajame kėlinyje pasiuntė tiesiai į gilų nokautą, kuomet susirinko visus 3 įvarčius.

„Inter“ įvarčių sąskaitą jau 15-ąją minutę atidarė Hakanas Calkanoglu, o netrukus sekė ir Edino Džeko (24 min.) bei Denzelio Dumfrieso (39 min.) tikslūs smūgiai.

Panašiu stiliumi pergalę 16-ajame „Serie A“ ture iškovojo „AC Milan“ ekipa, visus reikalus išsprendusi per pirmą rungtynių kėlinį.

Milaniečiai namuose užtikrintai 2:0 nugalėjo „Salernitana“.

5-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Franckas Kessie, o 18-ąją minutę jų persvarą padvigubino Alexis Saelemaekersas.

Abu Milano klubai šiuo metu pirmauja lygoje, tačiau pirmą poziciją susigrąžinti jau netrukus galės „Napoli“ vienuolikė.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant