Italijos čempionate – dramatiškas Milano „Inter“ išsigelbėjimas

Aiškiu rungtynių favoritu laikytas Italijos čempionas Milano „Inter“ netikėtai turėjo vytis, o vėliau ir dramatiškai mušti pergalingą įvartį paskutinę minutę kovoje su autsaidere „Venezia“ ekipa.
Edinas Džeko
Edinas Džeko / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Neprognozuota kryptimi rungtynės pakrypo 19 minutę, kai Thomas Henry išvedė į priekį išvykoje žaidusią „Venezia“ komandą.

„Inter“ rezultatą išlygino dar iki pertraukos, kai 40 minutę pasižymėjo Nicolo Barella.

Tačiau pergalingo įvarčio šeimininkų sirgaliams reikėjo laukti iki pačios rungtynių pabaigos, kai galvą kyštelėjo Edinas Džeko (90 min.).

Dramatišką pergalę 2:1 (1:1) išplėšęs „Inter“ (53 tšk.) klubas susigrąžino 5 taškų pranašumą prieš artimiausią persekiotoją „Serie A“ lygoje, kitą Milano klubą – „AC Milan“ (48 tšk.).

Tuo metu „Venezia“ (18 tšk.) ekipai pačioje rungtynių pabaigoje prarastas taškas gali būti labai svarbus. Dėl išlikimo aukščiausioje Italijos lygoje kovojanti komanda užima 17 vietą.